С използването на този сайт Вие приемате, че той използва „бисквитки" за подобряване на Вашето преживяване, персонализиране на рекламите и анализ на посещаемостта. Моля прочетете нашите Условия, Политика за бисквитки и Политика за защита на личните данни. разбрах

Отоците през 9-те месеца - кога са опасни?

През 9-те месеца настъпват редица промени в организма ти. Някои от тях се...

Подражава, значи расте

Децата обичат да подражават на големите и това им помага да растат, да...

С бебе под жарките лъчи

Погалят ли ни първите слънчеви лъчи с нетърпение поглеждаме към куфарите. Преди...

Умори ли се, да си бременна?

„Омръзна ми да се чувствам тежка и огромна, да ме боли гръбнакът, да се...

Последно посещение: Дата и час: Съб Юни 23, 2018 2:46 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
МнениеПубликувано на: Чет Апр 26, 2018 10:19 am 

Здравейте !! От няколко дни се чувствам адски изморена, постоянно ми се спи и имам леко главоболие. Това е първи месец в опити за бебе. Последната ми менструация беше на 3ти Април , а предполагаема овулация на 16-17.04 ..Цикълът ми е м/у 28-30 дни.Последен опит за бебче - 15.04.2018г. По принцип съм нощна птица , но от няколко дни ставам към 9-10 , после към 3 пак лягам и вечерта към 10 11 отново ми се спи. Даже последните 2 дни час, два след събуждане ми се приспива отново. На 23.04 ме преряза корема ( еднократно) но беше доста силно (чак подскочих ) . Днес направих тест за бременност ( не знам дали не е рано ) беше отрицателен. Нямам болки в корема, само някакво неразположение. Понякога чувствам , че ме пробожда ту левия , ту десния яйчник.Днес докато разхождах кучето , мина жена с по-тежък парфюм и започна да ми се гади и да ме обливат горещи вълни. За 10те минути , които бях навън ( в 8 сутринта по къс ръкав ) се прибрах чисто мокра. Та въпросът ми е според вас има ли вероятност да съм бременна и кога е най-добре да си направя тест. Благодаря ви

Върнете се в началото
Offline Профил  

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ]  Модератор: bebeshor

Часовете са според зоната UTC + 2 часа [ DST ]